Zach Lansard
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 8 | 10 | 18 | 10 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Zach Lansard |
| Jersey # | 97 |
| DOB | 7/29/08 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Ste Anne, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 8 | 10 | 18 | 10 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Zach Lansard |
| Jersey # | 97 |
| DOB | 7/29/08 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Ste Anne, MB |