Cooper Labelle
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 9 | 12 | 21 | 10 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Cooper Labelle |
| Jersey # | 16 |
| DOB | 1/30/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 170lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Sioux Lookout, ON |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 9 | 12 | 21 | 10 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Cooper Labelle |
| Jersey # | 16 |
| DOB | 1/30/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 170lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Sioux Lookout, ON |