Rhett McAuley
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 4 | 7 | 11 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Rhett McAuley |
| Jersey # | 23 |
| DOB | 1/19/07 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 160lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 4 | 7 | 11 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Rhett McAuley |
| Jersey # | 23 |
| DOB | 1/19/07 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 160lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Winnipeg, MB |