Chase Furlong
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 10 | 0 | 667 | 0 | 66 | 3.86 | 0.901 | 0 |

| Name | Chase Furlong |
| Jersey # | 30 |
| DOB | 5/30/07 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 157lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Thunder Bay, ON |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 10 | 0 | 667 | 0 | 66 | 3.86 | 0.901 | 0 |

| Name | Chase Furlong |
| Jersey # | 30 |
| DOB | 5/30/07 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 157lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Thunder Bay, ON |