Leo Seitz
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 2 | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Leo Seitz |
| Jersey # | 7 |
| DOB | 2/2/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 175lbs |
| Height | 6'3" |
| Hometown | Saskatoon, SK |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 2 | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Leo Seitz |
| Jersey # | 7 |
| DOB | 2/2/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 175lbs |
| Height | 6'3" |
| Hometown | Saskatoon, SK |