Jack Bilous
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 2 | 4 | 6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jack Bilous |
| Jersey # | 22 |
| DOB | 5/18/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 145lbs |
| Height | 5'77" |
| Hometown | Winnipeg |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 2 | 4 | 6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jack Bilous |
| Jersey # | 22 |
| DOB | 5/18/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 145lbs |
| Height | 5'77" |
| Hometown | Winnipeg |