Matthew Bertolin
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 12 | 14 | 13 | 68 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |

| Name | Matthew Bertolin |
| Jersey # | 11 |
| DOB | 10/23/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 145lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Thunder Bay, ON |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 12 | 14 | 13 | 68 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |

| Name | Matthew Bertolin |
| Jersey # | 11 |
| DOB | 10/23/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 145lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Thunder Bay, ON |