Luke Ross
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | 2 | 2 | 4 | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Luke Ross |
| Jersey # | 17 |
| DOB | 4/27/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | 2 | 2 | 4 | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Luke Ross |
| Jersey # | 17 |
| DOB | 4/27/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Winnipeg, MB |