Ayden Collins
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 1 | 13 | 14 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Ayden Collins |
| Jersey # | 33 |
| DOB | 7/30/07 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 160lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 1 | 13 | 14 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Ayden Collins |
| Jersey # | 33 |
| DOB | 7/30/07 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 160lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Winnipeg, MB |