Daxon Yerex
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 1 | 12 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Daxon Yerex |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 1/26/08 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 190lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Oak Bluff, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 1 | 12 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Daxon Yerex |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 1/26/08 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 190lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Oak Bluff, MB |