Lucas Bertolin
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 11 | 17 | 28 | 50 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Lucas Bertolin |
| Jersey # | 8 |
| DOB | 3/13/06 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Thunder Bay, ON |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 11 | 17 | 28 | 50 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Lucas Bertolin |
| Jersey # | 8 |
| DOB | 3/13/06 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Thunder Bay, ON |