Reece Gault
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 3 | 26 | 29 | 44 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Reece Gault |
| Jersey # | 4 |
| DOB | 8/20/07 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Oakbank, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 3 | 26 | 29 | 44 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Reece Gault |
| Jersey # | 4 |
| DOB | 8/20/07 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Oakbank, MB |