Remy Hlady
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 14 | 15 | 29 | 26 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Remy Hlady |
| Jersey # | 81 |
| DOB | 11/09/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 170lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Tyndall, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 14 | 15 | 29 | 26 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Remy Hlady |
| Jersey # | 81 |
| DOB | 11/09/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 170lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Tyndall, MB |