Koy Funk
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 | 6 | 13 | 19 | 28 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Koy Funk |
| Jersey # | 94 |
| DOB | 1/08/08 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 191lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Portage la Prairie |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 | 6 | 13 | 19 | 28 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Koy Funk |
| Jersey # | 94 |
| DOB | 1/08/08 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 191lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Portage la Prairie |