Wyatt Stinton
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 17 | 11 | 28 | 47 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Wyatt Stinton |
| Jersey # | 39 |
| DOB | 1/20/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Flin Flon, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 17 | 11 | 28 | 47 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Wyatt Stinton |
| Jersey # | 39 |
| DOB | 1/20/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Flin Flon, MB |