Kaden Allan
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 6 | 7 | 13 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Kaden Allan |
| Jersey # | 14 |
| DOB | 1/25/08 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 185lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Hamiota, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 6 | 7 | 13 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Kaden Allan |
| Jersey # | 14 |
| DOB | 1/25/08 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 185lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Hamiota, MB |