Brant Catellier
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 10 | 0 | 598 | 0 | 56 | 3.71 | 0.906 | 0 |

| Name | Brant Catellier |
| Jersey # | 31 |
| DOB | 1/10/07 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 136lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 10 | 0 | 598 | 0 | 56 | 3.71 | 0.906 | 0 |

| Name | Brant Catellier |
| Jersey # | 31 |
| DOB | 1/10/07 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 136lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Winnipeg, MB |