Carson Legault
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 2 | 11 | 13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Carson Legault |
| Jersey # | 28 |
| DOB | 4/22/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 180lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Elie, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 2 | 11 | 13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Carson Legault |
| Jersey # | 28 |
| DOB | 4/22/07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 180lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Elie, MB |