Tate Dolinsky
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 6 | 13 | 19 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |

| Name | Tate Dolinsky |
| Jersey # | 15 |
| DOB | 5/2/07 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 175lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 6 | 13 | 19 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |

| Name | Tate Dolinsky |
| Jersey # | 15 |
| DOB | 5/2/07 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 175lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Winnipeg, MB |