Wyatt Jones
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 14 | 33 | 47 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Wyatt Jones |
| Jersey # | 93 |
| DOB | 1/22/2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 132lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 14 | 33 | 47 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Wyatt Jones |
| Jersey # | 93 |
| DOB | 1/22/2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 132lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Winnipeg, MB |