Oliver Campbell
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53 | 8 | 9 | 17 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Oliver Campbell |
| Jersey # | 17 |
| DOB | 4/19/2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 137lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Mitchell, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53 | 8 | 9 | 17 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Oliver Campbell |
| Jersey # | 17 |
| DOB | 4/19/2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 137lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Mitchell, MB |