Anthony Bedard
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 48 | 36 | 35 | 71 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Anthony Bedard |
| Jersey # | 98 |
| DOB | 6/8/2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 48 | 36 | 35 | 71 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Anthony Bedard |
| Jersey # | 98 |
| DOB | 6/8/2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Winnipeg, MB |