Jaxon Sedor
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 7 | 32 | 39 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jaxon Sedor |
| Jersey # | 77 |
| DOB | 2/13/2009 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 176lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Yorkton, SK |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 7 | 32 | 39 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jaxon Sedor |
| Jersey # | 77 |
| DOB | 2/13/2009 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 176lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Yorkton, SK |