Knox Burton
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 30 | 31 | 61 | 26 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Knox Burton |
| Jersey # | 91 |
| DOB | 9/22/2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 156lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 30 | 31 | 61 | 26 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Knox Burton |
| Jersey # | 91 |
| DOB | 9/22/2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 156lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Winnipeg, MB |