Madden Van Kemenade
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | 7 | 10 | 17 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Madden Van Kemenade |
| Jersey # | 21 |
| DOB | 1/12/2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 123lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Rosser, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | 7 | 10 | 17 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Madden Van Kemenade |
| Jersey # | 21 |
| DOB | 1/12/2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 123lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Rosser, MB |