Graeme Pickering
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 10 | 50 | 60 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Graeme Pickering |
| Jersey # | 22 |
| DOB | 3/22/2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 146lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | St. Adolphe, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 10 | 50 | 60 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Graeme Pickering |
| Jersey # | 22 |
| DOB | 3/22/2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 146lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | St. Adolphe, MB |