Drayden Uhrina
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 44 | 52 | 96 | 78 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Drayden Uhrina |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 1/31/2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 164lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 44 | 52 | 96 | 78 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Drayden Uhrina |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 1/31/2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 164lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Winnipeg, MB |