Madden Tymchak
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 1 | 42 | 43 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Madden Tymchak |
| Jersey # | 23 |
| DOB | 2/6/2009 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Oakbank, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 1 | 42 | 43 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Madden Tymchak |
| Jersey # | 23 |
| DOB | 2/6/2009 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Oakbank, MB |