Cohen Lewko
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54 | 32 | 39 | 71 | 58 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Cohen Lewko |
| Jersey # | 7 |
| DOB | 4/16/2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 171lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Sanford, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54 | 32 | 39 | 71 | 58 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Cohen Lewko |
| Jersey # | 7 |
| DOB | 4/16/2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 171lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Sanford, MB |