Graeme Tenhunen
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54 | 3 | 34 | 37 | 42 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Graeme Tenhunen |
| Jersey # | 4 |
| DOB | 6/4/2009 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 160lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Thunder Bay, ON |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54 | 3 | 34 | 37 | 42 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Graeme Tenhunen |
| Jersey # | 4 |
| DOB | 6/4/2009 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 160lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Thunder Bay, ON |