Isaac Sousa
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 37 | 36 | 73 | 30 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Isaac Sousa |
| Jersey # | 18 |
| DOB | 4/25/2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 143lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | St. Andrews, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 37 | 36 | 73 | 30 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Isaac Sousa |
| Jersey # | 18 |
| DOB | 4/25/2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 143lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | St. Andrews, MB |