Devon Subramaniam
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 36 | 2 | 11 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Devon Subramaniam |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 2/3/2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 162lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 36 | 2 | 11 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Devon Subramaniam |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 2/3/2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 162lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Winnipeg, MB |