Tate Barnaby
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 | 5 | 0 | 633 | 0 | 58 | 2.09 | 0.908 | 4 |

| Name | Tate Barnaby |
| Jersey # | 33 |
| DOB | 10/18/2009 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 142lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 | 5 | 0 | 633 | 0 | 58 | 2.09 | 0.908 | 4 |

| Name | Tate Barnaby |
| Jersey # | 33 |
| DOB | 10/18/2009 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 142lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Winnipeg, MB |