Spencer Kuntz
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 4 | 33 | 37 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Spencer Kuntz |
| Jersey # | 10 |
| DOB | 11/10/2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 4 | 33 | 37 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Spencer Kuntz |
| Jersey # | 10 |
| DOB | 11/10/2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Winnipeg, MB |