Wyatt Kelman
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45 | 10 | 17 | 27 | 38 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Wyatt Kelman |
| Jersey # | 27 |
| DOB | 2/17/2008 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 164lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Headingly, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45 | 10 | 17 | 27 | 38 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Wyatt Kelman |
| Jersey # | 27 |
| DOB | 2/17/2008 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 164lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Headingly, MB |