Gavin Quennelle
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44 | 16 | 12 | 28 | 54 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Gavin Quennelle |
| Jersey # | 86 |
| DOB | 12/27/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 163lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44 | 16 | 12 | 28 | 54 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Gavin Quennelle |
| Jersey # | 86 |
| DOB | 12/27/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 163lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Winnipeg, MB |