Chase Charriere
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 9 | 1 | 895 | 0 | 89 | 3.89 | 0.901 | 0 |

| Name | Chase Charriere |
| Jersey # | 49 |
| DOB | 2/16/2008 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 162lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Oak Bluff, MB |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 9 | 1 | 895 | 0 | 89 | 3.89 | 0.901 | 0 |

| Name | Chase Charriere |
| Jersey # | 49 |
| DOB | 2/16/2008 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 162lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Oak Bluff, MB |