Nicklas Catellier
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45 | 5 | 13 | 18 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Nicklas Catellier |
| Jersey # | 18 |
| DOB | 9/14/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 122lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45 | 5 | 13 | 18 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Nicklas Catellier |
| Jersey # | 18 |
| DOB | 9/14/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 122lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Winnipeg, MB |