Josh Shaganya
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45 | 1 | 13 | 14 | 38 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Josh Shaganya |
| Jersey # | 43 |
| DOB | 8/9/2008 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 160lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45 | 1 | 13 | 14 | 38 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Josh Shaganya |
| Jersey # | 43 |
| DOB | 8/9/2008 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 160lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Winnipeg, MB |