Casey Magarrell
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 7 | 17 | 24 | 18 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |

| Name | Casey Magarrell |
| Jersey # | 6 |
| DOB | 9/17/2008 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 176lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Domain, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 7 | 17 | 24 | 18 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |

| Name | Casey Magarrell |
| Jersey # | 6 |
| DOB | 9/17/2008 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 176lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Domain, MB |