Layne Schofield
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 13 | 23 | 36 | 12 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Layne Schofield |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 4/8/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 159lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | La Salle, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 13 | 23 | 36 | 12 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Layne Schofield |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 4/8/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 159lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | La Salle, MB |