Aiden Jacobson
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 16 | 27 | 43 | 66 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |

| Name | Aiden Jacobson |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 1/31/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 156lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 16 | 27 | 43 | 66 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |

| Name | Aiden Jacobson |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 1/31/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 156lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | Winnipeg, MB |