Hayden Shtykalo
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44 | 23 | 19 | 42 | 26 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |

| Name | Hayden Shtykalo |
| Jersey # | 12 |
| DOB | 12/21/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 165lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Dauphin, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44 | 23 | 19 | 42 | 26 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |

| Name | Hayden Shtykalo |
| Jersey # | 12 |
| DOB | 12/21/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 165lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Dauphin, MB |