Peyton Shore
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 7 | 2 | 884 | 0 | 75 | 3.7 | 0.915 | 1 |

| Name | Peyton Shore |
| Jersey # | 1 |
| DOB | 7/21/2008 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 161lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 7 | 2 | 884 | 0 | 75 | 3.7 | 0.915 | 1 |

| Name | Peyton Shore |
| Jersey # | 1 |
| DOB | 7/21/2008 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 161lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Winnipeg, MB |