Ridley Ringor
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | 4 | 12 | 16 | 48 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Ridley Ringor |
| Jersey # | 88 |
| DOB | 7/21/2008 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 129lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | 4 | 12 | 16 | 48 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Ridley Ringor |
| Jersey # | 88 |
| DOB | 7/21/2008 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 129lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Winnipeg, MB |