Sydney Stibbard
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 20 | 33 | 53 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |

| Name | Sydney Stibbard |
| Jersey # | 26 |
| DOB | 7/31/08 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 0lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 20 | 33 | 53 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |

| Name | Sydney Stibbard |
| Jersey # | 26 |
| DOB | 7/31/08 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 0lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Winnipeg, MB |