Bailey Schwartz
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 9 | 1 | 755 | 0 | 80 | 3.63 | 0.894 | 2 |

| Name | Bailey Schwartz |
| Jersey # | 1 |
| DOB | 4/12/08 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 0lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Flin Flon, MB |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 9 | 1 | 755 | 0 | 80 | 3.63 | 0.894 | 2 |

| Name | Bailey Schwartz |
| Jersey # | 1 |
| DOB | 4/12/08 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 0lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Flin Flon, MB |