Shea Warnick
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 19 | 26 | 45 | 10 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |

| Name | Shea Warnick |
| Jersey # | 67 |
| DOB | 8/18/09 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 0lbs |
| Height | 5'3" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 19 | 26 | 45 | 10 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |

| Name | Shea Warnick |
| Jersey # | 67 |
| DOB | 8/18/09 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 0lbs |
| Height | 5'3" |
| Hometown | Winnipeg, MB |