Kate Nechwediuk
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | 10 | 10 | 20 | 12 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Kate Nechwediuk |
| Jersey # | 16 |
| DOB | 3/30/06 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 0lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | 10 | 10 | 20 | 12 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Kate Nechwediuk |
| Jersey # | 16 |
| DOB | 3/30/06 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 0lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | Winnipeg, MB |