Promise Belanger
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49 | 8 | 21 | 29 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |

| Name | Promise Belanger |
| Jersey # | 20 |
| DOB | 5/5/06 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 0lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Yorkton, SK |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49 | 8 | 21 | 29 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |

| Name | Promise Belanger |
| Jersey # | 20 |
| DOB | 5/5/06 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 0lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Yorkton, SK |